А ви знали, що з полуниці можна приготувати пиво?

strawbery choise

«Tweason’ale» — пиво, створене на зламі весни та літа

В одному з інтерв'ю, власник Dogfish та бровар Сем Каладжіоне розповів з якої причини народилася ідея створення полуничного пива. Справа в тому, що багато людей страждають від відторгнення глютену. Було ухвалено рішення замінити традиційний ячмінь на полуницю. Адже саме ячмінь містить глютен.
Відомий фотограф Джеймі Бек та веб дизайнер Кевін Бург зацікавилися процесом приготування полуничного пива. Вони створили новий проект у жанрі синемографії, в якому надали глядачам практично покрокову інструкцію зародження пива з незвичайним смаком.

"Сімейна ферма в південному штаті Делавер, надає широкий вибір місцевих фруктів та овочів, які ми використовуємо в нашому пабі та броварні", розповідає Сем Каладжіоне. "Боббі Файфер демонструє, наскільки ця полуниця зріла та солодка. Вона – основний інгредієнт нашого нового пива, приготувати яке – не таке легке завдання".

«Ми вручну завантажуємо більш ніж 150 фунтів місцевої полуниці у цей фруктовий прес. Це дасть п'ять барелів, або 150 літрів готового пива. У середньому, таким чином, близько фунта свіжих фруктів йде на один галон пива».


dogfish
dogfish
dogfishРучний фруктовий прес-соковитискач розташований на парковці біля пивоварні в Реобот Біч. Працювати за ним, безумовно, можна лише вдвох. Дивно, адже конструкція фруктових пресів практично не змінилася з того часу, як я допомагав батькові робити вино близько тридцяти років тому. Ми вже варили пиво з чорницею, смородиною, малиною, родзинками, апельсинами та лимонами, але це, здається, перше полуничне пиво за всю нашу історію».
«Витискати сік – дійство стомлююче, але цікаве. Нам знадобилося кілька годин, щоб обробити всі фрукти, і сік, що вийшов, був інтенсивно-червоного кольору, наче свіжопролита кров. Зрозуміло, ми всі обляпалися з ніг до голови і весь навколишній краєвид виглядав так, ніби тут щойно пройшло криваве побоїще. Хіба що понівечених трупів не спостерігалося».
«Полуниця є основним інгредієнтом цього пива, а другим основним інгредієнтом ми вибрали сорго. Саме сорго використовувалося для приготування пива в Африці протягом століть. Нам вдалося знайти сироп сорго, який виявився справді приголомшливим – дуже темний, солодкий та ароматний.
«Я багато думав над тим, з яким компонентом можна варити пиво на основі сорго. Зрештою вирішили зупинитися на полуниці. Крім того, остаточним штрихом у нашому пиві є мед – він надає додаткового аромату».
«Як і будь-яка інша експериментальна марка, спочатку це пиво подаватиметься лише у нашій броварні. Цілком можливо, що пізніше цього року воно стане доступним і більшості споживачів.
Ми вирішили назвати це пиво «Tweason'ale» — пиво, створене на зламі весни та літа».

Джерела:
Пивоварня Догфиш
Сінемаграфія Бека і Бурга

Ще одна пивоварня, яка виробляє полуничне пиво
http://www.fruli.be/

Comments are closed.