Робимо наші ферми розумними

12742753_10206555516102500_4889878738914439098_n
У рамках Всеукраїнського Хакатону Аграрних інновацій, ми розробили прототип приладу керування фермами. Тепер данні оточуючого середовища та стану рослин щодня збираються в базу і зберігаються на нашому сервері. Це дає можливість точно аналізувати, відслідковувати і керувати процесом вирощування, що в кінцевому періоді призводить до збільшення врожаю і підвищення його якості. Керувати фермою можна віддалено через ВЕБ інтерфейс або через мобільний додаток. Наразі ми працюємо над дизайном додатків, який буде інтуїтивно зрозумілим і зручним для будь-якого користувача, який немає технічної або аграрної освіти.
Завдяки Arduino в Украине у нас був набір для створення макету а Intel Ukraine люб'язно надав нам крутий EDISON BOARD для тестування, і декілька корисних рекомендацій. Тепер ми працюємо у напрямку розвитку макету до готового концепту з модульную системою масштабування.

На хакатоні ми зустріли велику кількість чудових винахідників і мейкерів, які є нашими потенційними партнерами. Щира подяка організаторам за таку подію, партнерам заходу і менторам. Маємо надію що таких подій буде більше, це прискорить розвиток аграрних технологій в Україні.Організатор - AgTech Ukraine

Comments are closed.